Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Opravy kanalizací roboty

IBAK Robotics GmbH

IBAK Helmut Hunger GmbH & Co. KG je světový výrobce a dodavatel systémů pro kontrolu a sanaci kanalizačních potrubí. Nejstarší společnost v oboru byla založena v roce 1945 Helmutem Hungerem jako „Ingenieur Büro Atlas Kiel“.
V té době byla pozornost zaměřena na opravy elektrických zařízení; IBAK brzy začal sám vyrábět elektrolékařská zařízení. Oblast designu a výroby se rozšířila a později zahrnovala výrobu lodních světlometů, radiátorů, ovládacích panelů a podvodních televizních systémů.img_1956_Hammann_Willi.jpg

V roce 2012 přibyla dceřiná společnost IBAK Robotics GmbH, která vyrábí plně elektricky ovládané kanálové frézovací roboty. Rozšíření produktového portfolia o frézovací roboty je dalším a logickým krokem k tomu, abychom mohli zákazníkům nabídnout nejúplnější možnou řadu produktů z oblasti inspekce a sanace kanalizačních potrubí. Technická kompetence mladé inovativní společnosti IBAK Robotics v kombinaci s know-how společnosti IBAK jako lídra na trhu v oboru kanalizačních trubek se vzájemně doplňují a vytvářejí ucelený a komplexní produktový koncept z jednoho zdroje, ze kterého IBAK i IBAK Zákazníci robotiky mají prospěch.

I po 75 letech je IBAK inovativním průkopníkem v průmyslu kanalizačních potrubí: IBAK prokazuje vysokou úroveň odbornosti při řešení problémů a ochotu inovovat s vysokými standardy kvality. Každý šestý z více než 400 zaměstnanců IBAK pracuje v oblastech výzkumu a vývoje, abychom mohli rychle reagovat na požadavky trhu. Vynikající kvalita výrobků IBAK vyplývá z vysoké úrovně vertikální integrace - výrobky IBAK jsou vyráběny na místě v Kielu.

To, co začalo v Kielu, se stalo známým po celém světě. Inovativní systémy inspekce a sanitace kanalizačního potrubí se úspěšně používají ve více než 40 zemích. Kdykoli města, obce, obce a poskytovatelé služeb upřednostní produkty IBAK, rozhodnou se pro uživatelsky orientované, ekonomické řešení a spolehlivou, trvanlivou a vyspělou technologii.

Závady kanalizace, které je možné řešit pomocí kanalizačního robota:

  • přesazené přípojky

  • prorůstající kořeny stromů

  • příprava potrubí pro sanace rukávcem

  • příprava závadného místa v potrubí pro následnou opravu

  • odstranění cizích předmětů v potrubí - betony, střepy, dřevo, plast, litina, ocel apod.

  • přesazené spoje

  • otevření přípojek po vyvložkování kanalizace

 

 

PRODEJ, SERVIS A TECHNICKÁ PODPORA 

To vše od VODOVODY A KANALIZACE JABLONNÉ NAD ORLICÍ.

Více zde