Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Kroll Helmers

KROLL Fahrzeugbau-Umwelttechnik GmbH
Vyrábí individuálně plánovaná a inovativně navržená vysoce výkonná sací tlaková cisternová vozidla pro komunální a soukromé společnosti na likvidaci odpadu a poskytovatele služeb.
Vozidla a nástavby KROLL jsou standardizovaná nebo na míru šitá řešení pro širokou škálu úkolů likvidace. Individuálně plánovaná a inovativně navržená, vysoce výkonná sací tlaková cisternová vozidla pro komunální a soukromé poskytovatele služeb – to KROLL vidí jako jádro své práce. Spokojenost našich zákazníků je na prvním místě.

Tradice
Tradice výroby vozidel šetrných k životnímu prostředí v závodě Wesel původně sahá až do roku 1960. Společnost KROLL Fahrzeugbau-Umwelttechnik GmbH ve Weselu na tuto tradici nadále navazuje. Od roku 1960 opustilo závod ve Weselu více než 4 000 vozidel, které jsou od té doby používány k ekologické likvidaci jak v Německu, tak po celém světě.

Osobitost
Individuálně plánovaná a inovativně navržená, vysoce výkonná sací tlaková cisternová vozidla pro komunální a soukromé poskytovatele služeb – v tom spočívá síla naší řady. Prioritou je zde spolupráce se zákazníkem a hledání nejefektivnějšího řešení.

Sortiment zahrnuje širokou škálu typů likvidačních a čisticích vozidel pro čištění kanalizace, mokrou likvidaci odpadu a likvidaci nebezpečného zboží. Není-li speciální požadavek zákazníka zahrnut ve standardní nabídce společnosti KROLL Fahrzeugbau-Umwelttechnik GmbH, nenechají inženýři společnosti KROLL kámen na kameni a nabídnou zákazníkovi individuálně přizpůsobené řešení.

Inovace a vývoj
Inovace slouží ke zdokonalování našich produktů a také interních procesů společnosti za účelem zvýšení atraktivity a kvality produktů v zájmu zákazníků.
Nejnovější stav vědy a výzkumu, doplněný každodenními praktickými zkušenostmi, spojenými v systematickém přístupu a implementaci, stejně jako neustálé zlepšování a optimalizace, jsou základy, které aplikujeme, které dozrávají z počáteční myšlenky v ekonomický a technický produkt, který splňuje nejvyšší nároky.
Hlavní důraz je kladen na technologii a kvalitu řešení, který na jedné straně obsahují výdobytky dnešní a budoucí techniky, na straně druhé přinášejí zákazníkovi benefity v podobě nízkých nákladů životního cyklu.
Dalším zaměřením  podnikové strategie je upřednostňovat časový faktor během celé fáze vývoje produktu. To vyžaduje úzké propojení a spolupráci mezi vývojem produktu, prototypováním, výrobou a testováním.

Mezinárodnost
Pro podporu trhů je k dispozici vlastní silná prodejní síť společnosti a mezinárodní prodejní síť skupiny ROTHENBERGER, do které KROLL patří. Kromě dobře vyškoleného prodejního týmu ve Weselu se o marketing vozidel starají naši vlastní národní a mezinárodní zástupci.

Růst
Společnost KROLL Fahrzeugbau-Umwelttechnik GmbH – usilující o rozmanitost v našem sortimentu, větší přítomnost a ještě větší flexibilitu ve spojení s neustálou snahou o vedoucí postavení v oblasti technologií a výkonu – získala 1. června 2005 100% podíl ve společnosti HELLMERS GmbH Fahrzeugbau, Wittstock.
Od úspěšného uzavření této akvizice se KROLL Fahrzeugbau-Umwelttechnik GmbH snaží rozšířit svou pozici na německém a evropském trhu a společně s HELLMERS GmbH i nadále dosahovat udržitelného a nepřetržitého růstu.
S platností od 1. května 2007 převzal KROLL obchodní operace společností založených v roce 1986, Kutschke Fahrzeugbau GmbH / Hünxe, H.I.S. Handels-Industrie-Service GmbH / Hünxe a Kutschke aur Umwelttechnik und Fahrzeugbau GmbH / Halle. Od té doby jsou výše uvedené divize řízeny společností KROLL Fahrzeugbau-Umwelttechnik GmbH. V podobě této skupiny společností s KROLL Fahrzeugbau-Umwelttechnik GmbH a její 100% dceřinou společností Hellmers GmbH Fahrzeugbau / Wittstock, jedním z nejvýkonnějších a nejvýznamnějších výrobců technologicky a kvalitativně špičkových speciálních nástaveb pro vozidla sacích-tlakových cisteren na potrubí / kanalizace a průmyslové čištění a likvidace pro Německo a Evropu.
KROLL Fahrzeugbau-Umwelttechnik GmbH - ve spojení s HELLMERS GmbH Fahrzeugbau ve Wittstocku - je již přední společností vyrábějící vozidla v oblasti mokrého odpadu v Německu.

 

Více zde

img_IMG_0901_(1).jpg